کیت مکش هوا چیست؟

کیت مکش هوا چیست؟، نصب کیت مکش و هدرز، به عنوان راه‌حلی برای تقویت موتور و استهلاک کمتر آن و یکی از قدم‌های اولیه در تیونینگ خودرو‌های معمولی است. اگر با گذشت زمان عملکرد خودرو برای شما تکراری شده است یا احساس می‌کنید موتور خودرو شتاب لازم را نمی‌گیرد، قطعاً باید دنبال راهکاری برای هوا‌رسانی بهتر به موتور خودرو باشید. از طرف دیگر، باید بدانید که تخلیه کامل و سریع سیلندر خودرو از گازهای ایجاد‌شده یا دود اگزوز نیز نقش مهمی در افزایش مکش و تنفس بهتر موتور دارد. در این مقاله به بررسی کیت مکش هوا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: کیت مکش هوا چیست؟

آسیب‌هایی که دریفت‌کردن به خودرو وارد می‌کند

آسیب‌هایی که دریفت‌کردن به خودرو وارد می‌کند، در این مقاله، قصد داریم آسیب‌هایی را که بر اثر دریفت‌کردن در خودرو ایجاد می شود را مورد بررسی قرار دهیم. صدمه با تایرها، آسیب به موتورهای توربو و آسیب های جسمی و بدنی از جمله آسیب هایی است که به واسطه دریفت کردن در خوردو ایجاد می شود. با ما همراه باشید تا بیشتر با این آسیب ها آشنا شوید.

ادامه مطلب: آسیب‌هایی که دریفت‌کردن به خودرو وارد می‌کند

آشنایی با تاریخچه مهارت دریفت کردن

آشنایی با تاریخچه مهارت دریفت کردن، اگر اهل هیجان هستید، جای درستی آمده‌اید. موضوع جذاب این مقاله، چیزی نیست جز دریفت‌کردن! اگر کمی علاقه‌مند به ماشین باشید، حتی شنیدن این کلمه می‌تواند شما را هیجان‌زده‌ کند. ناگفته پیداست که دیدن صحنه دریفت، لیز‌خوردن خودرو روی آسفالت، صدای جیغ لاستیک‌ها  و دودی که بلند می‌شود، حتی برای کسانی که خود اهل این کار نباشند، تماشایی و جذاب است. اگر دوست دارید اطلاعاتی در مورد دریفت‌کردن داشته باشید، تا آخر این مقاله با ما باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با تاریخچه مهارت دریفت کردن

آشنایی با مفهوم دریفت کردن و نحوه انجام آن

آشنایی با مفهوم دریفت کردن و نحوه انجام آن، در این مقاله قصد داریم به بررسی نحوه انجام دریفت بپردازیم. همچنین به بررسی مفهوم آن خواهیم پرداخت. اگر شما نیز به دنبال هیجان و مهارت های پر ریسک با خودرو هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با مفهوم دریفت کردن و نحوه انجام آن

ضرورت بررسی لنت، تسمه ها، روغن و فیلتر هوا قبل از سفر

ضرورت بررسی لنت، تسمه ها، روغن و فیلتر هوا قبل از سفر، حتماً چند هفته قبل از سفر، برای بررسی خودرو، قرار ملاقاتی را با مکانیک جهت بررسی چک‌لیست خودرو تنظیم کنید. اگر خودرو نیاز به تعمیرات جزئی داشته باشد، لازم نیست سفر خود را به تعویق بیندازید. قبل از سفر، فشار تایرها و میزان آب موجود در رادیاتور و روغن موتور را بررسی کنید. با ما همراه باشید تا به بررسی موارد مهمی که قبل از سفر باید آنها را چک کنید بپردازیم.

ادامه مطلب: ضرورت بررسی لنت، تسمه ها، روغن و فیلتر هوا قبل از سفر