راهکارهایی جهت افزایش طول عمر گیربکس خودرو

راهکارهایی جهت افزایش طول عمر گیربکس خودرو، اگر از قطعات و سیستم های خودرو به خوبی نگهداری و مراقبت کرد می توان بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و رانندگی را بسیار آسوده تر کرد. یکی از سیستم هایی که مراقبت از آن مهم است، گیربکس است که با کمی مراقبت کردن و استفاده ی درست، می توان طول عمر گیربکس خودرو را افزایش داد. در این مقاله قصد داریم به بررسی راهکارهای افزایش طول عمر گیربکس های دستی و اتوماتیک بپردازیم.

ادامه مطلب: راهکارهایی جهت افزایش طول عمر گیربکس خودرو

صدای گیربکس

شناسایی صدای گیربکس و نحوه رفع و عیب یابی آن، گاهی ممکن است حین رانندگی صدایی از خودرو شنیده شود. ممکن است این صدا مربوط به گیربکس باشد که به اصطلاح به آن زوزه کشیدن گیربکس می گویند. در این مقاله سعی شده تا در رابطه با این موضوع مطالبی در اختیار شما قرار گیرد تا در مواقع مواجه با این مشکل بتوانید آن را تشخیص و رفع کنید. 

ادامه مطلب: شناسایی صدای گیربکس و نحوه رفع و عیب یابی آن

تعمیر لیفتراک برقی

تعمیر لیفتراک برقی ، لیفتراک ها انواع مختلفی دارند که شامل لیفتراک برقی، لیفتراک دیزلی، لیفتراک دوگانه سوز و... می باشد. هر یک از این لیفتراک ها ویژگی های مختلفی دارند و در وزن ها و اندازه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. لیفتراک ها مثل بسیاری از وسایل باید به صورت دوره ای سرویس شوند.

ادامه مطلب: تعمیر لیفتراک برقی

معاینه فنی خودرو

معاینه فنی خودرو ، هدف اصلی از معاینه فنی خودرو در واقع آزمایش آلاینده ها از ابتدای ورود خودرو به سالن معاینه فنی، اندازه گیری و اندازه آلاینده های به وجود آمده از احتراق موتور را ذکر می نماید.

بیشتر بخوانید معاینه فنی خودرو

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور در میان مردم به عنوان یک برق اضطراری شناخته شد. با دیزل ژنراتور می توانید در زمانی که برق شهری قطع شده است و یا به آن دسترسی ندارید برق داشته باشید.

ادامه مطلب: دیزل ژنراتور