علائم خرابی هر یک از اجزای سیستم جلوبندی خودرو

علائم خرابی هر یک از اجزای سیستم جلوبندی خودرو، هریک از قطعات خودرو، از جمله قطعات جلوبندی، وظیفه ی خاصی را بر عهده دارد؛ مجموع عمل هریک از اجزا با هم، موجب حرکت خودرو میشود؛ بدیهی است که این اجزا بهم مرتبط اند، روی یکدیگر تاثیر میگذارند و کوچکترین مشکل در هر کدام از آنها، عملکرد دیگر اجزا را تحت الشعاع قرار داده و در کل سیستم خودرو مشکل ایجاد خواهد کرد. پس معاینه فنی خودرو به صورت مکرر و منظم، از بروز مشکلات، وارد شدن خسارات و هزینه های سنگین، جلوگیری میکند. با ما همراه باشید تا با علائم خرابی هر یک از اجزای سیستم جلوبندی خودرو آشنا شوید.

ادامه مطلب: علائم خرابی هر یک از اجزای سیستم جلوبندی خودرو

آشنایی با قطعات جلوبندی خودرو و بررسی آنها

آشنایی با قطعات جلوبندی خودرو و بررسی آنها، قطعا تا به حال کلمه جلوبندی خودرو را شنیده اید؛ همانطور که از اسم آن پیداست، جلوبندی خودرو مربوط به اجزا و قسمت های جلویی خودرو می شود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با سیستم جلوبندی ماشین و اجزای تشکیل دهنده آن، آشنا سازیم و آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با قطعات جلوبندی خودرو و بررسی آنها

چه پارامترهایی در افت قیمت خودرو موثر هستند و نحوه محاسبه قیمت خودرو به چه صورت است؟

چه پارامترهایی در افت قیمت خودرو موثر هستند و نحوه محاسبه قیمت خودرو به چه صورت است؟، در این مقاله قصد داریم نحوه محاسبه افت قیمت خودرو کارکرده را به شما مخاطبین عزیز ارائه دهیم. اگر شما هم قصد خرید یا فروش خودرو دست‌دوم دارید و در قیمت‌گذاری آن به مشکل برخورده‌اید در این مقاله همراه ما باشید. در ابتدای آموزش کامل نحوه محاسبه افت قیمت خودرو باید بدانیم که خودرو در ایران برخلاف بسیاری از کشورهای دیگر یک کالای سرمایه‌ای محسوب می‌شود و ارزش بسیار بالایی دارد.

ادامه مطلب: چه پارامترهایی در افت قیمت خودرو موثر هستند و نحوه محاسبه قیمت خودرو به چه صورت است؟

تاثیر شرایط محیطی بر تعیین نوع سوخت خودرو

تاثیر شرایط محیطی بر تعیین نوع سوخت خودرو، نحوه و کیفیت احتراق بنزین علاوه بر ساختار داخلی آن، تابع شرایط محیطی نیز هست. چنانچه سازنده بنزین مناسب برای خودروی شما را اعلام نکرده است یا به هر دلیل احساس مثبتی نسبت به عملکرد سوخت خودرو ندارید می‌توانید از نکات ذیل که مبتنی بر شرایط محیطی هستند جهت تعیین اکتان بنزین خودرو خود استفاده نمایید. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: تاثیر شرایط محیطی بر تعیین نوع سوخت خودرو

آشنایی با برخی از شگردها و روش های دزدی خودرو

آشنایی با برخی از شگردها و روش های دزدی خودرو ، در این مقاله قصد داریم تعدادی از شگردهای سارقان خودرو را مطرح نماییم؛ البته باید به احترام ابتکار و خلاقیت این هم‌وطنان ایستاد و کلاه از سر بر داشت چراکه روزبه‌روز با روش‌های جدیدتری روبه‌رو هستیم. با ما همراه باشید تا با شگردهای دزدی خودروها آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با برخی از شگردها و روش های دزدی خودرو