درباره لکسوس ار ایکس

لکسوس rx350 دارای یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک است، در حالی که RX 450h از یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) استفاده می کند. دیفرانسیل جلو در RX 350 به صورت استاندارد است. لکسوس rx350 یک کراس اوور SUV لوکس سایز متوسط ​​است که از سال ۱۹۹۸  فروخته می شود.

درباره لکسوس ار ایکس

چهار نسل از لکسوس RX تا به امروز تولید شده است که اولی از نظر اندازه جمع و جور است و سه نسل دوم به عنوان سایز متوسط ​​طبقه بندی می شوند. هر دو پیکربندی جلو و چهار چرخ محرک در سری RX استفاده شده است و چندین گزینه پیشرانه بنزینی از جمله موتورهای V6 و سیستم های هیبریدی ارائه شده است.

لکسوس rx350 در ایران نیز به دلیل کارایی و نوع مدل و سبک خودرو طرفداران زیادی هر چند که مدل های جدید تر این خودرو در ایران کمتر یافت می شوند، لکسوس در ایران نمایده قانونی ندارد و همین عامل سبب می شود تا نگهداری و سرویس خودرو اهمیت بیشتری پیدا کند، مدل های جدید تر لکسوس rx350 با مدل های قدیمی این خودرو تفاوت های زیادی پیدا کرده اند و اگر تعمیرکار اطلاعات اش را به روز نکند مسلما توانایی تعمیر گیربکس لکسوس را نخواهد داشت، با توجه به این نکته در حال حاضر تعداد بسیار کمی از مراکز در ایران در امر تعمیر گیربکس لکسوس تکنسین های ماهری را دارند.

تعمیر گیربکس لکسوس در ایران است تمامی تکنسین های مشوغل به کار در این مراکز آموزش و مهارت های لازم را در ارتباط با مدل های جدید و گیربکس به کار رفته در خودروی لکسوس rx350 دارا می باشند و به همین دلیل است که تمامی خدمات در تهران پلاس با ضمانت رسمی ارائه می شوند.

درباره لکسوس ار ایکس

لکسوس rx350

در خط تولید مدل‌های لکسوس، لکسوس rx350 در رده پایین تر از  مدل‌های بزرگ‌تر GX و LX (معروف به تویوتا لندکروزر پرادو و شاسی‌بلندهای بدنه روی قاب تویوتا لندکروزر در خارج از آمریکای شمالی) و بالاتر از کراس اوور کوچک‌تر NX با جابه‌جایی خطی کمتر قرار دارد. -چهار موتور نام “RX” مخفف “Radiant Crossover” است. همچنین در برخی بازارها به عنوان “کراس کانتری تفریحی” نامگذاری شده است همتایان فعلی تویوتا RX Highlander/Kluger هستند. همتایان گذشته هریر و ونزا بودند.

لکسوس RX 2017 ویژگی های ایمنی استاندارد بیشتری نسبت به مدل های قدیمی لکسوس rx350 دارد استاندارد جدید Lexus Safety System است که شامل ترمز قبل از برخورد، تشخیص عابر پیاده و کاهش خروج از خط است. RX 450h اکنون تنها با سیستم چهارچرخ متحرک در دسترس است. چرخ جلو دیگر ارائه نمی شود. لکسوس rx350یک شاسی بلند متوسط ​​درجه یک با پنج نفر صندلی است. مدل های هیبریدی RX 350 و RX 450h در دسترس هستند.

موتور ۳.۵ لیتری V6 350 295 اسب بخار قدرت دارد و پیشرانه گازی/الکتریکی ۴۵۰h 308 اسب بخار قدرت دارد. RX 350 دارای یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک است، در حالی که RX 450h از یک گیربکس متغیر پیوسته (CVT) استفاده می کند. دیفرانسیل جلو در RX 350 استاندارد است. چهار چرخ محرک در RX 350 موجود است و در RX 450h استاندارد است.