برندهای خودروسازی معروف
برندهای خودروسازی معروف

اگر بخواهیم از میان این برندها به بهترین‌ها و علل آن بپردازیم بهتر است به سراغ موسسه تحقیقاتی Statista برویم که تیم تحلیلگر و کارشناسی آن میان خودروسازان بزرگ جهان ده کمپانی را معرفی می کند.

برندهای خودروسازی معروف

برندهای خودروسازی معروف

اولین برند معتبر دنیا فولکس واگن معرفی شده و برای چندمین سال موفق به کسب رتبه اول در میان بزرگترین خودروسازان جهان شده است. دومین برند معتبر معرفی شده توسط کارشناسان تویوتا می‌باشد. سومین برند معتبر دنیا که در لیست ده خودروساز بزرگ قرار گرفته به جنرال موتورز اهدا شده است. چهارمین برندهای خودروسازی معروف برند کیا و هیوندای می‌باشد.

پنجمین جایگاه به فورد تعلق گرفته است . ششمین جایگاه را برند هوندا از آن خود کرده و دراین لیست نیسان موتورز در رتبه هفتم، فیات کرایسلر در مقام هشتم، رنو در جایگاه نهم و پژو سیتروئن مقام دهم را بدست آورده است. در صورت ادغام دو شرکت از میان خودروسازان بزرگ،  فیات کرایسلر با پژو سیتروئن منتشر شده که در صورت وقوع آن جایگاهش به سومین جایگاه  انتقال پیدا می کند. همیشه  منحصر به فرد بودن نتایج شگفت انگیز و بی نظیری به همراه دارد. یکی از بزرگترین نتایج آن جاری شدن ثروت و شهرت جهانی است. این شهرت ما را به ثروتمندترین شرکت خودروسازی جهان می‌ رساند.

 

 تویوتا از برندهای معروف خودروسازی می‌باشد که توانسته است با 59/47 میلیارد دلار مقام ثروتمند ترین شرکت خودروسازی را به خود اختصاص دهد.

مرسدس بنز، مرسدس بنز لوکس ترین و جزو برندهای معروف خودروسازی می‌باشد که با ارزش 58/2 میلیارد دلار توانسته است مقام بالایی را کسب کند و در بسیاری از کشورها نمایندگی فروش داشته باشد. مرسدس بنز جزو ثروتمندترین برندهای معروف خودروسازی است.

فولکس واگن یک برند شگفت انگیز متعلق به کشور آلمان می باشد. درآمد آن 40/44 میلیارد دلار محاسبه شده است. فولکس واگن سالیان متوالی است که این جایگاه را حفظ کرده و به عنوان برترین شرکت خودروسازی شناخته می شود. فولکس واگن بخش زیادی از فروش بالای خود را مدیون برندهای زیرمجموعه خود می‌داند. از برندهای زیرمجموعه آن می‌توان به آئودی، لامبورگینی، پورشه ، اسکانیا، بوگاتی، بنتلی و اشکودا اشاره نمود.

بی ام و از برندهای معروف خودروسازی است که تعداد محدودی از تولیدات آن را میتوانید در جهان مشاهده کنید. این خودروساز آلمانی دارای سرمایه 40/44 میلیارد دلار است.

پورشه از دیگر برندهای خودروسازی معروف آلمانی می‌باشد که به عنوان شرکت ثروتمند شناخته می‌شود. در حال حاضر ارزش دلاری این شرکت خودرو  به 34/32 میلیارد دلار رسیده و ظرفیت بیشتر شدن را دارد.

تسلا در سال جاری پیشرفت‌های بساری داشته و توانسته ارزش خود را به 31/98 میلیارد دلار برساند. تسلا از برندهای معروف خودروسازی است که خودروهای لوکسی را به بارزرار جهانی عرضه کرده است و جزو بزرگترین شرکت خودروسازی اتومبیل‌های برقی می‌باشد.

هوندا ، خودروساز‌های ژاپنی از ثروتمندترین و برندهای معروف خودروسازی هستند. در این بین هوندا  با ارزش 31/36 میلیارد دلار جزو خودروسازان ثروتمند جهان قرار می گیرد.

فورد از قدیمی ترین برندهای معروف خودروسازی است که خرید هریک از محصولات آن ثروت بالایی میخواهد. با این حال ارزش دلاری این برند آمریکایی 22/67 میلیارد دلار می باشد.

آئودی از برندهای معروف خودروسازی است که به تولیدات خودروهای لوکس و گران مشهور شده و ارزش دلاری این برند آلمانی با افزایش نسبت به سال گذشته به 17/18 میلیارد دلار رسیده است.

هیوندای، هیوندای از برندهای معروف خودروسازی هست  که در ایران محصولات آن را می‌بینیم محصولات این برند کره ای به دوام فنی بالا و کیفیت قطعات یدکی شهرت دارند. هوندای با ارزش 14/29 میلیارد دلاری در دسته شرکت‌های ثروتمند قرار دارد.